FMP-50FTF52-76K8
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP-50FTF52-76K8
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP-50FTF52-76K8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
FMP-50FTF52-76K8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP-50FTF52-76K8 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6308220 pcs Datuen fitxa FMP-50FTF52-76K8.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series FMP Erresistentzia 76.8 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 76.8 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film