FMP-50FTF52-2R21
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMP-50FTF52-2R21
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: FMP-50FTF52-2R21.pdf
  • Mezua
FMP-50FTF52-2R21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMP-50FTF52-2R21 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3780148 pcs Datuen fitxa FMP-50FTF52-2R21.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Series FMP Erresistentzia 2.21 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.21 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMP-50FTF52-2R43
FMP-50FTF52-2R43
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Stockean: 4050259 pcs
Deskarga: FMP-50FTF52-2R43.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-2R37
FMP-50FTF52-2R37
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 4043296 pcs
Deskarga: FMP-50FTF52-2R37.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-2R2
FMP-50FTF52-2R2
Deskarga: FMP-50FTF52-2R2.pdf
FMP-50FTF52-2R05
FMP-50FTF52-2R05
Deskarga: FMP-50FTF52-2R05.pdf
FMP-50FTF52-2R
FMP-50FTF52-2R