FMF50SFRF52-2M2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMF50SFRF52-2M2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: FMF50SFRF52-2M2.pdf
  • Mezua
FMF50SFRF52-2M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMF50SFRF52-2M2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3357725 pcs Datuen fitxa FMF50SFRF52-2M2.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series FMF Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMF50SFRF52-2M7
FMF50SFRF52-2M7
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Stockean: 3502914 pcs
Deskarga: FMF50SFRF52-2M7.pdf
RFQ
FMF50SFRF52-2R4
FMF50SFRF52-2R4
fabrikatzaileak: Yageo
Stockean: 3515329 pcs
Deskarga: FMF50SFRF52-2R4.pdf
RFQ
FMF50SFRF52-2M
FMF50SFRF52-2M