FMF200FRF73-2M2
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FMF200FRF73-2M2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL
Fitxak: FMF200FRF73-2M2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
FMF200FRF73-2M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FMF200FRF73-2M2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES MF 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1257285 pcs Datuen fitxa FMF200FRF73-2M2.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FMF Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FMF200FRF73-2M
FMF200FRF73-2M
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES MF 2W 1% AXIAL