FCR3WSJT-73-2R2
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCR3WSJT-73-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 3W 5% AXIAL
Fitxak: FCR3WSJT-73-2R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
FCR3WSJT-73-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCR3WSJT-73-2R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1607598 pcs Datuen fitxa FCR3WSJT-73-2R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -350/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Series FCR Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Konposizio Carbon Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FCR3WSJT-73-30K
FCR3WSJT-73-30K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 3W 5% AXIAL
Stockean: 2183794 pcs
Deskarga: FCR3WSJT-73-30K.pdf
RFQ
FCR3WSJT-73-2R
FCR3WSJT-73-2R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES 3W 5% AXIAL