FCR2WSJT-52-2K7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCR2WSJT-52-2K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 2W 5% AXIAL
Fitxak: FCR2WSJT-52-2K7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
FCR2WSJT-52-2K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCR2WSJT-52-2K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3030028 pcs Datuen fitxa FCR2WSJT-52-2K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -350/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series FCR Erresistentzia 2.7 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Deskribapen zehatza 2.7 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Konposizio Carbon Film