CS1206KKX7RCBB682
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS1206KKX7RCBB682
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 1KV X7R 1206
Fitxak: CS1206KKX7RCBB682.pdf
  • Mezua
CS1206KKX7RCBB682ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS1206KKX7RCBB682 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 6800PF 1KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1172913 pcs Datuen fitxa CS1206KKX7RCBB682.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CS
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 6800pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6800pF