CFR2WSJR-73-2K7
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CFR2WSJR-73-2K7
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 5% 2W AXIAL
Fitxak: CFR2WSJR-73-2K7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
CFR2WSJR-73-2K7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CFR2WSJR-73-2K7 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 5% 2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2805023 pcs Datuen fitxa CFR2WSJR-73-2K7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -350/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series CFR Erresistentzia 2.7 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.7 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Konposizio Carbon Film