CFR100JR-52-82K
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CFR100JR-52-82K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 82K OHM 5% 1W AXIAL
Fitxak: CFR100JR-52-82K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
CFR100JR-52-82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CFR100JR-52-82K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 82K OHM 5% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3866394 pcs Datuen fitxa CFR100JR-52-82K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -350/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Series CFR Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 82 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Konposizio Carbon Film