CFR-25JB-52-82K
YageoYageo
CFR-25JB-52-82K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CFR-25JB-52-82K
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES 82K OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: CFR-25JB-52-82K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CFR-25JB-52-82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CFR-25JB-52-82K fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES 82K OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1049760 pcs Datuen fitxa CFR-25JB-52-82K.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -350/ +500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Series CFR Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 82K CR-1/4W-B 5%
82KQ
82KQBK
CFR-25JB 82K
CFR-25JB-5282K
CFR-25JB-82K
CFR25JB5282K
CR-25-B-82K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film