CC1812KKX7RDBB222
YageoYageo
CC1812KKX7RDBB222 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1812KKX7RDBB222
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
Fitxak: 1.CC1812KKX7RDBB222.pdf2.CC1812KKX7RDBB222.pdf
  • Mezua
CC1812KKX7RDBB222ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1812KKX7RDBB222 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93141 pcs Datuen fitxa 1.CC1812KKX7RDBB222.pdf2.CC1812KKX7RDBB222.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series CC
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 311-3408-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 2200pF eskaerak General Purpose