CC1812JKNPOCBN331
YageoYageo
CC1812JKNPOCBN331 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1812JKNPOCBN331
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 1KV NPO 1812
Fitxak: CC1812JKNPOCBN331.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CC1812JKNPOCBN331ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1812JKNPOCBN331 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 330PF 1KV NPO 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 410576 pcs Datuen fitxa CC1812JKNPOCBN331.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series CC
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 1812CG331JEBB00
CC1812JKNPOCBN331-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose