CC1210KKX7RDBB102
YageoYageo
CC1210KKX7RDBB102 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1210KKX7RDBB102
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
Fitxak: 1.CC1210KKX7RDBB102.pdf2.CC1210KKX7RDBB102.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CC1210KKX7RDBB102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1210KKX7RDBB102 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215252 pcs Datuen fitxa 1.CC1210KKX7RDBB102.pdf2.CC1210KKX7RDBB102.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series CC
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 311-2043-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose