CC1206KKX7RDBB471
YageoYageo
CC1206KKX7RDBB471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1206KKX7RDBB471
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
Fitxak: CC1206KKX7RDBB471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CC1206KKX7RDBB471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1206KKX7RDBB471 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 470PF 2KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 322467 pcs Datuen fitxa CC1206KKX7RDBB471.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CC
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 311-1974-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 470pF eskaerak General Purpose