CC1206JRNPOBBN331
YageoYageo
CC1206JRNPOBBN331 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1206JRNPOBBN331
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 500V NPO 1206
Fitxak: CC1206JRNPOBBN331.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
CC1206JRNPOBBN331ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1206JRNPOBBN331 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 330PF 500V NPO 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2150503 pcs Datuen fitxa CC1206JRNPOBBN331.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.028" (0.70mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series CC
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1206CG331JDB200
CC1206JRNPOBBN331-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose