CC1206JKX7RDBB102
YageoYageo
CC1206JKX7RDBB102 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1206JKX7RDBB102
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Fitxak: CC1206JKX7RDBB102.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CC1206JKX7RDBB102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1206JKX7RDBB102 fabrikatzailea Yageo
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1082386 pcs Datuen fitxa CC1206JKX7RDBB102.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 2000V (2kV)
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CC RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CC1206JKX7RDBB102 Lead Style 0.057" (1.45mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 1000pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206