AT1206DRE0773R2L
YageoYageo
AT1206DRE0773R2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT1206DRE0773R2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 73.2 OHM 0.5% 1/4W 1206
Fitxak: AT1206DRE0773R2L.pdf
  • Mezua
AT1206DRE0773R2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT1206DRE0773R2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 73.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1692801 pcs Datuen fitxa AT1206DRE0773R2L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Series AT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AT1206DRE0773R2L Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 73.2 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 73.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film