AT1206DRD072K67L
YageoYageo
AT1206DRD072K67L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT1206DRD072K67L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.67K OHM 0.5% 1/4W 1206
Fitxak: AT1206DRD072K67L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AT1206DRD072K67Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT1206DRD072K67L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.67K OHM 0.5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 495026 pcs Datuen fitxa AT1206DRD072K67L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series AT Erresistentzia 2.67 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.67 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film