AT0805DRE07510RL
YageoYageo
AT0805DRE07510RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT0805DRE07510RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 510 OHM 0.5% 1/8W 0805
Fitxak: AT0805DRE07510RL.pdf
  • Mezua
AT0805DRE07510RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT0805DRE07510RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 510 OHM 0.5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5536387 pcs Datuen fitxa AT0805DRE07510RL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series AT
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AT0805DRE07510RL Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 510 Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5%
deskribapena RES SMD 510 OHM 0.5% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film