AT0805DRD0728RL
YageoYageo
AT0805DRD0728RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT0805DRD0728RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 28 OHM 0.5% 1/8W 0805
Fitxak: AT0805DRD0728RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AT0805DRD0728RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT0805DRD0728RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 28 OHM 0.5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1202206 pcs Datuen fitxa AT0805DRD0728RL.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series AT Erresistentzia 28 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 28 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film