AT0805BRD0723K2L
YageoYageo
AT0805BRD0723K2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT0805BRD0723K2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 23.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: AT0805BRD0723K2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AT0805BRD0723K2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT0805BRD0723K2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 23.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 614172 pcs Datuen fitxa AT0805BRD0723K2L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series AT Erresistentzia 23.2 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 23.2 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Konposizio Thin Film