AHP50AJB-2R4
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHP50AJB-2R4
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.4 OHM 5
Fitxak: AHP50AJB-2R4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
252 pcs
  • Mezua
AHP50AJB-2R4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHP50AJB-2R4 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.4 OHM 5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34716 pcs Datuen fitxa AHP50AJB-2R4.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Series AHP
Erresistentzia 2.4 Ohms Energia (Watts) 50W
Pakete / kasua Axial, Box Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Lead Style Wire Leads
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.4 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound
Estaldura, Etxebizitza mota Aluminum
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AHP50AJB-2K2
AHP50AJB-2K2
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2K OHM
Stockean: 29811 pcs
Deskarga: AHP50AJB-2K2.pdf
RFQ
AHP50AJB-2R
AHP50AJB-2R
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.0 OHM 5