AHP500JB-0R2
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHP500JB-0R2
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.2 OHM 5
Fitxak: AHP500JB-0R2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1080 pcs
  • Mezua
AHP500JB-0R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHP500JB-0R2 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.2 OHM 5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166984 pcs Datuen fitxa AHP500JB-0R2.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Series AHP
Erresistentzia 200 mOhms Energia (Watts) 5W
Pakete / kasua Axial, Box Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Lead Style Wire Leads
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 200 mOhms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound