AHA80AFB-4R22
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA80AFB-4R22
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 4.22 OHM
Fitxak: AHA80AFB-4R22.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
AHA80AFB-4R22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA80AFB-4R22 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 4.22 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13600 pcs Datuen fitxa AHA80AFB-4R22.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Series AHA
Erresistentzia 4.22 Ohms Energia (Watts) 80W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style M5 Threaded Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.22 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor