AHA80AFB-1K13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA80AFB-1K13
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13K OHM
Fitxak: AHA80AFB-1K13.pdf
  • Mezua
AHA80AFB-1K13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA80AFB-1K13 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13K OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13269 pcs Datuen fitxa AHA80AFB-1K13.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Series AHA
Erresistentzia 1.13 kOhms Energia (Watts) 80W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style M5 Threaded Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.13 kOhms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Aluminum
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AHA80AFB-1K
AHA80AFB-1K
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1K OHM 1%
Stockean: 14804 pcs
Deskarga: AHA80AFB-1K.pdf
RFQ
AHA80AFB-1K1
AHA80AFB-1K1
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM