AHA80AFB-0R21
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA80AFB-0R21
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.21 OHM
Fitxak: AHA80AFB-0R21.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
AHA80AFB-0R21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA80AFB-0R21 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.21 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12267 pcs Datuen fitxa AHA80AFB-0R21.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Series AHA
Erresistentzia 210 mOhms Energia (Watts) 80W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style M5 Threaded Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 210 mOhms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Aluminum
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AHA80AFB-0R33
AHA80AFB-0R33
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.33 OHM
Stockean: 13569 pcs
Deskarga: AHA80AFB-0R33.pdf
RFQ
AHA80AFB-0R16
AHA80AFB-0R16
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.16 OHM
Stockean: 14205 pcs
Deskarga: AHA80AFB-0R16.pdf
RFQ
AHA80AFB-0R2
AHA80AFB-0R2
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.2 OHM 1