AHA50AJB-24R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA50AJB-24R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 24 OHM 1%
Fitxak: AHA50AJB-24R.pdf
  • Mezua
AHA50AJB-24Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA50AJB-24R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 24 OHM 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43412 pcs Datuen fitxa AHA50AJB-24R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Series AHA
Erresistentzia 24 Ohms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 24 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor