AHA50AJB-15R
YageoYageo
AHA50AJB-15R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA50AJB-15R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 15 OHM 5% 50W
Fitxak: AHA50AJB-15R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
AHA50AJB-15Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA50AJB-15R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES CHAS MNT 15 OHM 5% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26244 pcs Datuen fitxa AHA50AJB-15R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Series AHA
Erresistentzia 15 Ohms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Beste izenak 15CZBK
AHA50AJB-15R-ND
AHA50AJB15R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor