AHA50AJB-0R68
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA50AJB-0R68
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.68 OHM
Fitxak: AHA50AJB-0R68.pdf
  • Mezua
AHA50AJB-0R68ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA50AJB-0R68 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.68 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41295 pcs Datuen fitxa AHA50AJB-0R68.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Series AHA
Erresistentzia 680 mOhms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor