AHA50AFB-158R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA50AFB-158R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 158 OHM 1
Fitxak: AHA50AFB-158R.pdf
  • Mezua
AHA50AFB-158Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA50AFB-158R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 158 OHM 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29461 pcs Datuen fitxa AHA50AFB-158R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Series AHA
Erresistentzia 158 Ohms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 158 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor