AHA500JB-12R
YageoYageo
AHA500JB-12R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA500JB-12R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 12 OHM 5% 5W
Fitxak: AHA500JB-12R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
AHA500JB-12Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA500JB-12R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES CHAS MNT 12 OHM 5% 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91706 pcs Datuen fitxa AHA500JB-12R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Series AHA
Erresistentzia 12 Ohms Energia (Watts) 5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound