AHA25AFB-1K62
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA25AFB-1K62
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.62K OHM
Fitxak: AHA25AFB-1K62.pdf
  • Mezua
AHA25AFB-1K62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA25AFB-1K62 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.62K OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40432 pcs Datuen fitxa AHA25AFB-1K62.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Series AHA
Erresistentzia 1.62 kOhms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.587" (14.90mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.62 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor