AHA25AFB-1K15
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA25AFB-1K15
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15K OHM
Fitxak: AHA25AFB-1K15.pdf
  • Mezua
AHA25AFB-1K15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA25AFB-1K15 fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15K OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32476 pcs Datuen fitxa AHA25AFB-1K15.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Series AHA
Erresistentzia 1.15 kOhms Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.587" (14.90mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.15 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Konposizio Wirewound Estaldura, Etxebizitza mota Aluminum
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AHA25AFB-1K21
AHA25AFB-1K21
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.21K OHM
Stockean: 35665 pcs
Deskarga: AHA25AFB-1K21.pdf
RFQ
AHA25AFB-1K07
AHA25AFB-1K07
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.07K OHM
Stockean: 40332 pcs
Deskarga: AHA25AFB-1K07.pdf
RFQ
AHA25AFB-1K1
AHA25AFB-1K1
deskribapena: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM