AHA10BJB-510R
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA10BJB-510R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RESISTOR CHASIS MOUNT 510 OHM 5%
Fitxak: AHA10BJB-510R.pdf
  • Mezua
AHA10BJB-510Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA10BJB-510R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RESISTOR CHASIS MOUNT 510 OHM 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8034 pcs Datuen fitxa AHA10BJB-510R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Series AHA
Erresistentzia 510 Ohms Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Lead Style M4 Threaded Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.795" (45.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 510 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor