AHA10BFB-75R
YageoYageo
AHA10BFB-75R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AHA10BFB-75R
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 75 OHM 1% 100W
Fitxak: AHA10BFB-75R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
AHA10BFB-75Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AHA10BFB-75R fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES CHAS MNT 75 OHM 1% 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9716 pcs Datuen fitxa AHA10BFB-75R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Series AHA
Erresistentzia 75 Ohms Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style M4 Threaded
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.795" (45.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 Ohms ±1% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound