AF2010JK-0768RL
YageoYageo
AF2010JK-0768RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF2010JK-0768RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 68 OHM 5% 3/4W 2010
Fitxak: AF2010JK-0768RL.pdf
  • Mezua
AF2010JK-0768RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF2010JK-0768RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 68 OHM 5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1280463 pcs Datuen fitxa AF2010JK-0768RL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series AF Erresistentzia 68 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 68 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film