AF164-FR-07976KL
YageoYageo
AF164-FR-07976KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF164-FR-07976KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 976K OHM 1206
Fitxak: AF164-FR-07976KL.pdf
  • Mezua
AF164-FR-07976KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF164-FR-07976KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 4 RES 976K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1382788 pcs Datuen fitxa AF164-FR-07976KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series AF164 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 976k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 4 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 976k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated