AF162-JR-07910RL
YageoYageo
AF162-JR-07910RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF162-JR-07910RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0606
Fitxak: AF162-JR-07910RL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AF162-JR-07910RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF162-JR-07910RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1915257 pcs Datuen fitxa AF162-JR-07910RL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0606 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series AF162 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 910
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0606, Convex Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Deskribapen zehatza 910 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex Zirkuitu mota Isolated