AF122-FR-07124KL
YageoYageo
Yageo
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF122-FR-07124KL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 124K OHM 0404
Fitxak: AF122-FR-07124KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
AF122-FR-07124KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF122-FR-07124KL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES ARRAY 2 RES 124K OHM 0404 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1498858 pcs Datuen fitxa AF122-FR-07124KL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0404 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Series AF122 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 124k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0404 (1010 Metric), Convex Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Deskribapen zehatza 124k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex Zirkuitu mota Isolated