AF1210JR-07620RL
YageoYageo
AF1210JR-07620RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF1210JR-07620RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 620 OHM 5% 1/2W 1210
Fitxak: AF1210JR-07620RL.pdf
  • Mezua
AF1210JR-07620RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF1210JR-07620RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 620 OHM 5% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3136624 pcs Datuen fitxa AF1210JR-07620RL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Series AF Erresistentzia 620 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 620 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film