AF1206JR-07100RL
YageoYageo
AF1206JR-07100RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF1206JR-07100RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: AF1206JR-07100RL.pdf
  • Mezua
AF1206JR-07100RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF1206JR-07100RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6799297 pcs Datuen fitxa AF1206JR-07100RL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series AF Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film