AF1206FR-07680RL
YageoYageo
AF1206FR-07680RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF1206FR-07680RL
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 680 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: AF1206FR-07680RL.pdf
  • Mezua
AF1206FR-07680RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF1206FR-07680RL fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 680 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4595874 pcs Datuen fitxa AF1206FR-07680RL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Series AF Erresistentzia 680 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)