AF0805JR-0715ML
YageoYageo
AF0805JR-0715ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF0805JR-0715ML
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 15M OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: AF0805JR-0715ML.pdf
  • Mezua
AF0805JR-0715MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF0805JR-0715ML fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 15M OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8045666 pcs Datuen fitxa AF0805JR-0715ML.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series AF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AF0805JR-0715ML Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 15M Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES SMD 15M OHM 5% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film