AF0805FR-072M7L
YageoYageo
AF0805FR-072M7L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF0805FR-072M7L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.7M OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: AF0805FR-072M7L.pdf
  • Mezua
AF0805FR-072M7Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF0805FR-072M7L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.7M OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4246261 pcs Datuen fitxa AF0805FR-072M7L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series AF Erresistentzia 2.7 MOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film