AF0603FR-072M4L
YageoYageo
AF0603FR-072M4L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF0603FR-072M4L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.4M OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: AF0603FR-072M4L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
AF0603FR-072M4Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF0603FR-072M4L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.4M OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9734226 pcs Datuen fitxa AF0603FR-072M4L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series AF Erresistentzia 2.4 MOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.4 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film