AF0402FR-072R2L
YageoYageo
AF0402FR-072R2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF0402FR-072R2L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: AF0402FR-072R2L.pdf
  • Mezua
AF0402FR-072R2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF0402FR-072R2L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 2.2 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11009186 pcs Datuen fitxa AF0402FR-072R2L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series AF Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.015" (0.37mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film