AF0201JR-075R1L
YageoYageo
AF0201JR-075R1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF0201JR-075R1L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.1 OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: AF0201JR-075R1L.pdf
  • Mezua
AF0201JR-075R1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF0201JR-075R1L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 5.1 OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5183324 pcs Datuen fitxa AF0201JR-075R1L.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -100/ +350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series AF Erresistentzia 5.1 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.1 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film