AF0201JR-073K9L
YageoYageo
AF0201JR-073K9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF0201JR-073K9L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.9K OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: AF0201JR-073K9L.pdf
  • Mezua
AF0201JR-073K9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF0201JR-073K9L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 3.9K OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8861871 pcs Datuen fitxa AF0201JR-073K9L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa 0201 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series AF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0201 (0603 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AF0201JR-073K9L Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 3.9k Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES SMD 3.9K OHM 5% 1/20W 0201 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film