AF0201DR-0786K6L
YageoYageo
AF0201DR-0786K6L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AF0201DR-0786K6L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 86.6KOHM 0.5% 1/20W 0201
Fitxak: AF0201DR-0786K6L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
AF0201DR-0786K6Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AF0201DR-0786K6L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 86.6KOHM 0.5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1677935 pcs Datuen fitxa AF0201DR-0786K6L.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series AF Erresistentzia 86.6 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 86.6 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film