AC2512FK-0782K5L
YageoYageo
AC2512FK-0782K5L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AC2512FK-0782K5L
Fabrikatzaileak / Marka: Yageo
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82.5K OHM 1% 1W 2512
Fitxak: AC2512FK-0782K5L.pdf
  • Mezua
AC2512FK-0782K5Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AC2512FK-0782K5L fabrikatzailea Yageo
deskribapena RES SMD 82.5K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1216512 pcs Datuen fitxa AC2512FK-0782K5L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Series AC Erresistentzia 82.5 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82.5 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film